Unterkunft:
+420 736 684 286
Restauraunt:
+420 737 560 660

Tipps für Ausflüge

Skiareál Kouty

Ski areál Kouty je nové lyžařské středisko, které se nachází v chráněné krajinné oblasti Jeseníky, v obci Loučná nad Desnou, místní části Kouty nad Desnou Svůj provoz areál zahájil v roce 2010. Nejmodernější šesti sedačková lanovka je schopna odbavit 3200 osob za hodinu, čas jízdy na vrchol sjezdovek je 6 min 48 sec. Ski areál nabízí čtyři sjezdovky z toho dvě mají délku přes 2km s ojedinělou šířkou přes 50m. od roku 2014 je v provozu 3050m dlouhá modrá sjezdovka s převýšením 520m. Celková plocha sjezdovek 25ha. Večerní lyžování 18:00-21:00. Bezplatné parkování přímo v areálu s dostatečnou kapacitou. Horní stanice lanovky - výchozí bod pro nově upravované běžecké trasy v bezproblémové nadmořské výšce 1100 - 1250 m (ideální sněhové podmínky), nádherné prostředí s možností návštěvy horní nádrže elektrárny Dlouhé Stráně Koutecký les - celoročně provozovaný historický skanzen v areálu.

Ski areál Kouty je nové stále se rozrůstající lyžařské středisko, které se rozprostírá v chráněné krajinné oblasti Jeseníky, v obci Loučná nad Desnou, místní části Kouty nad Desnou. Horní stanice lanovky se nachází v nadmořské výšce 110m.n.m. Jedná se o největší ski areál na Moravě, díky moderní šestisedačkové lanovce nečekáte ve frontě ani v tom největším náporu lyžařů. Celková přepravní kapacita lanovky činí 3 200 osob za hodinu, přičemž čas jízdy na samotný vrchol sjezdovky trvá necelých sedm minut. Ski areál Kouty má pro své návštěvníky připraveny čtyři sjezdovky, z nichž dvě jsou dlouhé přes dva kilometry s převýšením přes 500m. Dobří lyžaři určitě ocení ojedinělou šířku sjezdovek, jejich náročnost a členitost. Nechybí ani večerní lyžování při umělém osvětlení, které je od 18:00 do 21:00 hodin. Celková délka sjezdovek je 11,5km. Dětem je určen pojízdný pás v areálu Lyžařské školy Heliaschool kde pod vedením zkušených instruktorů rostou nový lyžaři. Pro běžkaře jsou zajištěny upravené běžecké tratě v nadmořské výšce 1100 – 1300m.n.m. po vrstevnicích v okolí Mravenečníku a horní nádrže PVE Dlouhé Stráně.
Při nedostatku přírodního sněhu je areál vybaven na všech sjezdovkách moderním a výkonným zasněžováním které garantuje kvalitní lyžování až do jara.

Ski areál Kouty disponuje půjčovnou, servisem a testcentrem lyží a snowboardů, několika restauracemi, fastfoodem, pizzerií a sportbarem s boolingovými dráhami.

Web: http://www.kouty.cz 

Mehr Tipps anzeigen >

Warum Penzion Tramky wählen?

schöne Umgebung
schöne Umgebung
komfortable Betten
komfortable Betten
gratis WiFi
gratis WiFi
italienische Pizza
italienische Pizza
Außensitzplatz
Außensitzplatz
Spielplatz
Spielplatz
große Lounge
große Lounge
Fahrräder
Fahrräder
Nichtraucher Pension
Nichtraucher Pension

Hochzeiten und Feiern in der Pension Trámky

Es ist ein Saal mit einer Kapazität von 100 Sitzplätzen und einer Lounge und Stepan geeignet für kleinere Familientreffen, mit einer Kapazität von 30 Plätzen. Wir bieten Hochzeitsservice.

mehr Information
Penzion Trámky ve Vikýřovicích hodnocení

Diese Website verwendet Cookies für Ihr besseres Surfen im Internet. Indem Sie auf der Website bleiben, stimmen Sie deren Verwendung zu. Erfahren Sie hier mehr.