Ubytování:
+420 736 684 286
Restaurace:
+420 737 560 660
Ubytování
Ubytování
v jedenácti útulných pokojích
Restaurace
Restaurace
originální italská pizza, rozvoz pizza - jídla
Svatby a oslavy
Svatby a oslavy
uspořadáme dle vašeho přání.

Penzion TRÁMKY

Více o nás

Hledáte cenově dostupné a pohodlné nekuřácké ubytování v Jeseníkách, ubytování v srdci Jeseníků v blízkosti lyžařských vleků a  město Šumperk?

 Penzion Trámky, který má k dispozici 11 pokojů s vlastním sociálním zařízením, patří v této oblasti mezi nejoblíbenější penziony. Jeseníky jsou nádherné a čisté hory, které ještě nejsou zaplaveny davem turistů. Ideální pro letní i zimní rekreaci v blízkosti lyžařských středisek Kouty, Červenohorské sedlo. Penzion Trámky leží ve Vikýřovicích v blízkosti města Šumperk nabízí tak ubytování v Jeseníkách v oblasti Šumperk a Šumpersko. Penzion se nachází blízko lázní Velké Losiny,kde se nachází i termal park Velké Losiny , zámek Velké Losiny, v obci Vikýřovice. Jedná se o zrekonstruovaný hostinec z roku 1898, který si ponechal starobylou noblesu a je doplněn o pohodlné vymoženosti.

Ceník, akce, rezervace
Ceny ubytování jsou rozděleny dle velikosti pokoje, podívejte se na ně zde. Máte-li zájem o ubytování na Šumpersku a vybrali jste si náš penzion v Jeseníkách, proveďte jednoduchou rezervaci. Těšíme se na vaši návštěvu.

Penzion Trámky nabízí nejen ubytování (Jeseníky), ale mnohem více. Můžete u nás uspořádat svatby a oslavy nebo můžete využít náš velký salónek ke školení či semináři. Rádi a ochotně vám vyjdeme vstříc. 

Získaná ocenění :
Proč zvolit TRÁMKY?

nádherné okolí
nádherné okolí
pohodlné postele
pohodlné postele
internet zdarma
internet zdarma
originální italská pizza
originální italská pizza
venkovní posezení
venkovní posezení
dětské hřiště
dětské hřiště
velký salonek
velký salonek
půjčovna kol
půjčovna kol
nekuřácká restaurace
nekuřácká restaurace

Novinky
& Blog

Všechny novinky
Vinný sklípek

Vinný sklípek

02.01.2024
Více
Denní menu pod Trámkama

Denní menu pod Trámkama

25.04.2017

Každý týden pro vás sestavíme denní menu z čerstvých surovin. Zdravá a chutná jídla v restauraci Trámky.

* rozvoz pizza - jídla od 4.1.2024.  *

Více

Svatby a oslavy v penzionu Trámky

K dispozici je sál s kapacitou až 100 míst, dále potom salonek Štěpán vhodný k menším rodinným sešlostem, s kapacitou do 30 míst. Nabízíme svatební servis.

více informací
Penzion Trámky ve Vikýřovicích hodnocení

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.